Site İçi Arama

Blog Arşivi

En Çok Okunanlar

Etiketler


Akademik 1 Yorum 847 Görüntülenme 2020-11-29

Prof. Dr. Mustafa ÖZER ve Doç. Dr. Şerif CANBAY hocalarımla birlikte hazırladığımız The impact of container transport on economic growth in Turkey: An ARDL bounds testing approach" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır.  Çalışamaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 680 Görüntülenme 2020-11-23

Anadolu Üniversitesi'nden danışmanım Prof. Dr. Mustafa ÖZER hocamla birlikte doktora tezimin bir bölümünden çıkardığıız "The effects of tourism demand on regional sectoral employment in Turkey" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 814 Görüntülenme 2020-10-05

"The effect of international tourism demand in agricultural sector in Turkey (Türkiye'de uluslararası turizm talebinin tarım sektörü üzerindeki etkisi)" isimli çalışmam makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 837 Görüntülenme 2020-09-06

Düzce Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Şerif CANBAY ve Arş. Gör. Kerem PİRALİ ile birlikte hazırladğımız "Is the relationship between oil-gas prices index and economic growth in Turkey permanent?" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 1,021 Görüntülenme 2020-09-04

Düzce Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Şerif CANBAY ve Dr. Öğr. Üyesi Ömer LİMANLI hocalarımızla birlikte yeni bir akademik dergi kurduk. Derginin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Akademik 0 Yorum 1,086 Görüntülenme 2020-07-24

Sinop Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Kerem KAPTANGİL ile birlikte hazırladığımız "Türkiye’de Kayıt Dışı İstihdam ve Turizm Talebi Arasındaki Simetrik ve Asimetrik Nedensellik İlişkilerinin Analizi" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

Akademik 0 Yorum 840 Görüntülenme 2020-06-30

Bayburt Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Ümit YILDIZ hocamla birlikte hazırladığımız "Türkiye İçin Kredi Risk Primi (CDS) ve Ekonomik Büyüme Arasındaki Zamanla Değişen Nedensellik İlişkileri" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Akademik 0 Yorum 930 Görüntülenme 2020-06-27

Düzce Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Şerif CANBAY hocamla birlikte hazırladığımız "Kırılgan Beşli Ülkeler İçin Phillips Eğrisi Analizi" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 954 Görüntülenme 2020-06-27

Anadolu Üniversitesi'nden Prof. Dr. Meriç SUBAŞI ERTEKİN hocamla birlikte hazırladığımız "E7 Ülkeleri'nde Gayri Safi Yurtiçi Hasılanın İstihdam Oranına Etkileri" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayınlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz.

Akademik 0 Yorum 793 Görüntülenme 2020-06-27

Anadolu Üniversitesi'nden danışmanım Prof.Dr. Mustafa ÖZER hocamla birlikte doktora tezimin bir bölümünden çıkardığımız "Time-Varying Relationship Between International Trade and International Tourism in Turkey" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz.