Site İçi Arama

Blog Arşivi

En Çok Okunanlar

Etiketler


Akademik 0 Yorum 841 Görüntülenme 2020-06-30

Bayburt Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Ümit YILDIZ hocamla birlikte hazırladığımız "Türkiye İçin Kredi Risk Primi (CDS) ve Ekonomik Büyüme Arasındaki Zamanla Değişen Nedensellik İlişkileri" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Akademik 0 Yorum 931 Görüntülenme 2020-06-27

Düzce Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Şerif CANBAY hocamla birlikte hazırladığımız "Kırılgan Beşli Ülkeler İçin Phillips Eğrisi Analizi" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 954 Görüntülenme 2020-06-27

Anadolu Üniversitesi'nden Prof. Dr. Meriç SUBAŞI ERTEKİN hocamla birlikte hazırladığımız "E7 Ülkeleri'nde Gayri Safi Yurtiçi Hasılanın İstihdam Oranına Etkileri" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayınlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz.

Akademik 0 Yorum 794 Görüntülenme 2020-06-27

Anadolu Üniversitesi'nden danışmanım Prof.Dr. Mustafa ÖZER hocamla birlikte doktora tezimin bir bölümünden çıkardığımız "Time-Varying Relationship Between International Trade and International Tourism in Turkey" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz.