Site İçi Arama

Blog Arşivi

En Çok Okunanlar

Etiketler


Akademik 0 Yorum 689 Görüntülenme 2020-11-23

Anadolu Üniversitesi'nden danışmanım Prof. Dr. Mustafa ÖZER hocamla birlikte doktora tezimin bir bölümünden çıkardığıız "The effects of tourism demand on regional sectoral employment in Turkey" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 827 Görüntülenme 2020-10-05

"The effect of international tourism demand in agricultural sector in Turkey (Türkiye'de uluslararası turizm talebinin tarım sektörü üzerindeki etkisi)" isimli çalışmam makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 1,096 Görüntülenme 2020-07-24

Sinop Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Kerem KAPTANGİL ile birlikte hazırladığımız "Türkiye’de Kayıt Dışı İstihdam ve Turizm Talebi Arasındaki Simetrik ve Asimetrik Nedensellik İlişkilerinin Analizi" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

Akademik 0 Yorum 803 Görüntülenme 2020-06-27

Anadolu Üniversitesi'nden danışmanım Prof.Dr. Mustafa ÖZER hocamla birlikte doktora tezimin bir bölümünden çıkardığımız "Time-Varying Relationship Between International Trade and International Tourism in Turkey" isimli çalışmamız makale olarak kabul edilmiş ve yayımlanmıştır. Çalışmaya buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 852 Görüntülenme 2019-11-01

Dr. Öğr. Üyesi Şerif CANBAY hocam ile birlikte kaleme aldığımız, "Ordu İli’nde Turizm Talebinin ve İhracatın İktisadi Büyüme Üzerindeki Etkisi" çalışmamızı "Econder I. International Economics, Business and Social Sciences Congress" isimli kongrede sözlü sunum olarak sunduk. Çalımanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 1,139 Görüntülenme 2017-08-22

Anadolu Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. İnci Oya ÇOŞKUN hocamızla beraber hazırladığımız  "Determinants of tourism demand: How do price and income variables affect Turkish outbound travelers?" isimli çalışmamıza burdan ulaşabilirsiniz.

Akademik 0 Yorum 1,628 Görüntülenme 2017-05-28

Gümüşhane Üniversitesi'nden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Hanefi TOPAL hocamızla beraber hazırladığımız "Türkiye'de Turizm Talebinin Vergi Gelirleri Üzerindeki Etkisinin Analizi" isimli çalışmamıza buradan ulaşabilirsiniz. 

Akademik 0 Yorum 1,274 Görüntülenme 2017-03-07
Anadolu Üniversitesi'nden Prof. Dr. Mustafa ÖZER ve Yrd. Doç. Dr. İnci Oya ÇOŞKUN hocalarımla beraber hazırladığımız "Time Varying Causality between Exchange Rates and Tourism Demand for Turkey" isimli çalışmamıza buradan ulaşabilirsiniz.